Gabinet kosmetyczny, kosmetyka, kosmetyczka, studio aga studio urody, fitnes, vacu fit, roll, masażery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, depilacja laserowa, wybielanie zębów, przedłużanie rzęs, hybrydy, manicure japoński

Kosmetyczne wybielanie zębów

Kosmetyczne wybielanie zębów

Kosmetyczne wybielanie zębów lampą LED: na czym to polega?

Żel wybielający działa na zęby dzięki reakcji, która zachodzi pomiędzy nadtlenkiem wodoru a żelazem. Gdy nadtlenek wodoru uwalnia tlen, ten wnika w szkliwo i w zębinę, wybiela substancje przebarwiające, podczas gdy struktura zębów pozostaje niezmieniona. Światło pomaga w aktywowaniu nadtlenku i wspomaga go przy przenikaniu zębów. Światło emitowane przez lampę w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowych i szybsze usuwanie przebarwień, co poprawia rezultaty wybielania.

Żel o stężeniu 16% nadtlenku wodoru jest najsilniejszym preparatem do wybielania zębów, który można stosować bez użycia osłony na dziąsła i jednocześnie na tyle silny że nie może być stosowany przy pomocy szyn stomatologicznych. Nasz system kosmetyki uzębienia umożliwia wykonanie zabiegu bez spowodowania podrażnienia dziąseł.

Zabieg trwa 20 minut. Zazwyczaj wykonuje się od 1 do 3 zabiegów , podczas jednej sesji, po której uzyskujemy oczekiwane efekty.  Zabieg powtarzamy do 2 razy.

Co powinnaś wiedzieć?

Jeśli masz skłonności do odruchu krztuszenia się lub lęki, dla swojego dobra przed zabiegiem wybielania zębów skonsultuj decyzję z lekarzem. Jeśli wiesz, że jesteś uczulona na promieniowanie UV lub inną metodą fotodynamiczną nie powinnaś wybielać zębów lampą.

Efekty

Rezultat bielszych i jaśniejszych zęby jest widoczny już po jednej wizycie. Zabieg wybielania zębów lampą jest idealny dla osób, którym zależy na szybkim wybieleniu zębów np. przed ważną uroczystością. Po zabiegu, aby jaśniejszy odcień utrzymał się jak najdłużej, należy unikać czerwonego wina, kawy, papierosów i dbać o zęby. Zaleca się stosowanie nici dentystycznych, szczotkowanie zębów przynajmniej dwa razy dziennie. Efekt wybielania jest tymczasowy i w zależności od diety i stylu życia utrzymuje się od dwóch tygodni do kilku miesięcy.

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Nie należy wybielać zębów  jeśli: cierpisz na choroby ogólnoustrojowe, stosujesz leki o silnym działaniu, jesteś w ciąży lub karmisz, cierpisz na nadwrażliwość zębów, masz próchnicę, uczulenie na jakikolwiek składnik preparatów wybielających. Nie należy wybielać zębów u dzieci poniżej 14 roku życia, a także u osób z rozpoznaną alergią na nadtlenki.

Możliwe działanie niepożądane

Po zakończeniu zabiegu możesz cierpieć na nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne np. zimno, ciepło i zaczerwienienie dziąseł.

U większości osób otrzymujemy imponujące wyniki 99% ludzi jest bardzo zadowolona !!! Jednak są przypadki, gdy zabieg nie może przynieść pożądanych efektów. Przy odbarwieniach wynikłych ze stosowania tetracykliny (antybiotyk).

Podobne zabiegi

Tagi

Podziel się strona ze znajomymi