Gabinet kosmetyczny, kosmetyka, kosmetyczka, studio aga studio urody, fitnes, vacu fit, roll, masażery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, depilacja laserowa, wybielanie zębów, przedłużanie rzęs, hybrydy, manicure japoński

Fale Radiowe na ciało

Działanie FAL RADIOWYCH polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

FALE RADIOWE stymulują  tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.
RADIO FREQUENCY (RF) jest metodą o największym zasiągu w głąb tkanek, z racji konstrukcji elektrod oraz sposobu przepływu energii pomiędzy ich biegunami. Jest również metodą o najbardziej uniwersalnym działaniu. Równie skuteczna na ciele jak i na twarzy.
Metoda ta daje możliwość podgrzania kolagenu do temperatury nawet 60 st. C. Podgrzanie kolagenu już do 45 st. C. wywołuje jego obkurczanie oraz gwałtowny wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych przez organizm.
W trakcie wykonywania zabiegów  RADIOFREQUENCY (RF) zauważono występowanie w tkance tłuszczowej, zjawiska termolipolizy (rozpuszczania złogów tłuszczu), przez co zabiegi (RF) polecane są jako bardzo skuteczne wsparcie przy walce z cellulitem. Zabiegi (RF) są całkowicie bezbolesne poza uczuciem przyjemnego wewnętrznego ciepła.

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Działanie zabiegu:

–  wyszczuplenie i wymodelowanie ciała,

– redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
– redukcja zaawansowanych postaci cellulitu,
– ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki),
– zmniejszenie blizn i rozstępów,
– poprawa jakości skóry ciała.

 

Przeciwskazania:
– choroby nowotworowe,

– rozrusznik serca,
– implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele,
– ciąża,
– tendencja do krwawienia,
– wewnętrzne procesy krwotoczne w ostrej fazie,
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła,
– nadciśnienie,
– przerwanie ciągłości skóry,
– złote nici,
– gorączka.

Podobne zabiegi

Tagi

Podziel się strona ze znajomymi